0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Адаптер за лаптоп Samsung 5.5×3.0mm

1,200.00 ден

 • Power: 90 W (max.)
 • Input: 100V-240V / 1.8 A
 • Output: 19.5 V / 4.74 A
 • Efficiency: >82%
 • DC connector size: 5.5×3.0mm
 • Operating temperature: 0°C – 40°C
 • Weight: 230

ШИФРА:

Спореди

Технички спецификации :

 • Power: 90 W (max.)
 • Input: 100V-240V / 1.8 A
 • Output: 19.5 V / 4.74 A
 • Efficiency: >82%
 • DC connector size: 5.5×3.0mm
 • Operating temperature: 0°C – 40°C
 • Weight: 230

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Адаптер за лаптоп Samsung 5.5×3.0mm“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: Ознаки: , ,