0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Адаптер 12V 6A 5.5×2.5mm

620.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • Power: 72W (max.)
  • Input: 100V-240V
  • Output: 12 V / 6 A
  • Efficiency: >82%
  • DC connector size: 5.5 x 2.5mm
  • Operating temperature: 0°C – 40°C
  • Dimensions:
  • Weight: 120 g

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Адаптер 12V 6A 5.5×2.5mm“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001306 Категории: ,