0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Држач на рачка за лемење ПРОФИ

390.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Држач за леткум изработен од нер’ѓосувачки челик и има поголема допирна површина со воздухот, па со тоа одлично ја дисипира и ја изолира топлината
  • Доаѓа заедно со жица за чистење на врвот од леткумот

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Држач на рачка за лемење ПРОФИ“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 430355 Категорија: