0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Кабел папучица (Туљак) 4mm 1/100

220.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • Бренд SAS
  • Тип на папуча: Туљак
  • Дебелина за кабел: 4mm
  • Пакување: 100 парчиња

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Кабел папучица (Туљак) 4mm 1/100“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001491 Категорија: