0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Кабел папучица (O) 2.5mm 1/100

240.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • Бренд SAS
  • Тип на папуча: O
  • Дебелина за кабел: 2.5mm
  • Пакување: 100 парчиња

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Кабел папучица (O) 2.5mm 1/100“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001485 Категорија: