0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Коректор на напон SR 3000VA (серво мотор)

12,640.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Input: 150-230VA.C 50/60Hz
  • Output: 220VA.C ±3%
  • Монофазен уред кој функционира со серво мотор
  • Мах.оптеретување:2400W
  • Аналоген дисплеј

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Коректор на напон SR 3000VA (серво мотор)“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001146 Категорија: