0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

ЛЕД панел ОГ 24W 6400K

490.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • ЛЕД Панел ОГ коцка
  • Димензија: 300mm x 300mm
  • Јачина: 24W
  • Боја на светло: 6400К
  • Гаранција: 12месеци

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „ЛЕД панел ОГ 24W 6400K“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 222182 Категорија: