0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

ЛЕД рефлектор 20W IP65

375.00 ден

Спореди
Технички спецификации:

  • LED рефлектор
  • Напон на работа: AC85-265V
  • Материјал: алуминиум
  • Животен век: 50.000hrs
  • За внатрешна и надворешна употреба
  • Јачина 20W

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „ЛЕД рефлектор 20W IP65“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 222138 Категорија: