0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

ЛЕД Сијалица 9W E27

100.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • LED Сијалица
  • Фасонка Е27
  • Јачина: 9W
  • Напон на работа: AC85-265V
  • Материјал: Пластика
  • Животен век: 50.000hrs
  • За внатрешна и надворешна употреба
  • Day Light 6500K

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „ЛЕД Сијалица 9W E27“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 909676 Категорија: