0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Logitech M90

520.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Full-size corded mouse
  • No hassle, no software setup
  • Smooth cursor control
  • Designed for left or right-handed use
  • USB port

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Logitech M90“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 021877 Категорија: