0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Мерач на потрошувачка на електрична енергија COMMEL

1,190.00 ден

  • The measuring device measures the power consumption. equipment (kW)
  • Electricity consumption energy (kWh) and conversion to CO2

ШИФРА: 402576

Спореди

Технички спецификации :

  • Мерач на електрична енергија. Моментално и вкупно потрошена.
  • Ватметар, мери kW, kWh, CO2
  • The measuring device measures the power consumption. equipment (kW)
  • Electricity consumption energy (kWh) and conversion to CO2
  • Моќност 3680W

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Мерач на потрошувачка на електрична енергија COMMEL“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 402576 Категорија: Ознаки: , , , , ,