0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Провлекувач на кабли Ф3mm 5m

290.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Мин.радиус на виткање 80мм.
  • Дијаметар на цевки: ∅ макс.16мм.
  • Сила на пукање 300кг.
  • Макс.влечење 150кг.
  • Должина 5м.
  • Засилен капак со специјален состав кој го олеснува врзувањето на каблите
  • Фиксни додатоци кои ја овозможуваат инфилтрацијата низ цевките.
  • Можност за додавање на поголема должина

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Провлекувач на кабли Ф3mm 5m“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001896 Категорија: