0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Силиконски стапчиња 1/5 Тенки проѕирни

90.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Силикон/Пластика
  • Должина 33cm

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Силиконски стапчиња 1/5 Тенки проѕирни“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 000616-1-1 Категорија: