0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Кабел за UPS 50-60cm. C14/EU

230.00 ден

ШИФРА: 409871

Спореди

Технички спецификации:

  • 1st Plug type: IEC 320 C14,
  • 2nd Plug type : Uni-Schuko, female,
  • Thickness of cable strand (vein): 1.5mm (+/- 3%),
  • Length: 0.50m-0.60m.

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Кабел за UPS 50-60cm. C14/EU“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 409871 Категорија: