0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Genius SlimStar 126

590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Interface- USB
  • Keycap style- Chocolate
  • Weight- 416g
  • Dimensions- 431,40 x 117,41 x 22,40mm

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Genius SlimStar 126“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 257936 Категорија: