0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

HDMI female to female extension adapter

190.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • A-HDMI-FF HDMI female-female adapter
  • HDMI 19 pin female to HDMI 19 pin female gender changer
  • Dimensions: 29 x 24 x 12 mm
  • Net weight: 12 g

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „HDMI female to female extension adapter“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 058469 Категорија: