0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

LAN кабел 30m Cat5e

490.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Patch cord with moulded strain relief 50u” 8P8C plugs, 30 meters

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „LAN кабел 30m Cat5e“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 100030 Категорија: