0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

PCE утичница профи гумена (F) црна

170.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Заштита IP44
  • Гумена
  • 2.5мм

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „PCE утичница профи гумена (F) црна“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 004347 Категорија: