0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Заштита SAS 1 шуко

315.00 ден

  • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ
  • 1хШуко
  • Заштитен механизам за деца
  • Макс.оптеретување 3680W
  • 6 години гаранција

ШИФРА: 027605

Спореди

Технички спецификации:

  • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ
  • 1хШуко
  • Заштитен механизам за деца
  • Макс.оптеретување 3680W
  • 6 години гаранција

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Заштита SAS 1 шуко“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *