0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS кабел за мобилен 2 во 1 type C и microUSB Durable

760.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Кабел Type C microUSB
  • Боја портокалова
  • Должина 2м.
  • Изработен од нераскинлив материјал со метални конектори
  • Специјален заштитен јазол од флексибилен издржлив најлон
  • Гаранција 2 години

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS кабел за мобилен 2 во 1 type C и microUSB Durable“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 038687 Категорија: