0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Машки утикач 90° тенок

130.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Машки утикач за внатрешна употреба-slim size
  • Моќност 3680W
  • Напон 230V/16A
  • Изработен од пластика со висока јачина
  • 6 години гаранција
  • Боја бела

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Машки утикач 90° тенок“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Category: