0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Метална стега 4.6х300

190.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Ширина 4,6мм.
  • Дебелина 0.25мм.
  • Должина 300мм.
  • Изработени од не’рѓосувачки челик
  • Огноотпорни
  • Отпорни на ултравиолетово зрачење
  • Меѓународни сертификати: UL, DNV, ABS
  • Пакување 1/10

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Метална стега 4.6х300“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 050023 Категорија: