0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS работна ламба+10м.кабел

790.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Должина на кабел 10м кабел
  • Дебелина на кабел 2х0.75мм.
  • Прекинувач on/off
  • 3 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS работна ламба+10м.кабел“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 030827 Категорија: