0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS разделник со 3 шуко + прекинувач црн

295.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ
  • 3Шуко+прекинувач
  • Заштитен механизам за деца
  • Макс.работен напон 230V
  • Макс.оптеретување 3500W/16А
  • 6 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS разделник со 3 шуко + прекинувач црн“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 027841 Категорија: