0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS стеги 100mm х 2.5mm бели

40.00 ден

Спореди
Технички спецификации:

  • Температурна издржливост -40 до +85 °C
  • Пакување 1/100
  • Должина 100 мм.
  • Ширина 2.5 мм.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS стеги 100mm х 2.5mm бели“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 000981 Категорија: