0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS стеги 200mm х 3.6mm бели

140.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Температурна издржливост 40 до +85 °C
  • Пакување 1/100
  • Должина 200 мм.
  • Ширина 3.6 мм.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS стеги 200mm х 3.6mm бели“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001087 Категорија: