0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS стеги 200mm x 3.6mm црни

140.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Температурна издржливост -40 до +85 °C
  • Пакување  1/100
  • Должина 200 мм.
  • Ширина 3.6 мм.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS стеги 200mm x 3.6mm црни“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001094 Категорија: