0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS стеги 250mm x 4.8mm црни

250.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Температурна издржливост -40 до +85 °C
  • Пакување  1/100
  • Должина 250 мм.
  • Ширина 4.8 мм.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS стеги 250mm x 4.8mm црни“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001179 Категорија: