0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Утичница гумена

120.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Утичница гумена за 1.5mm пресек на кабел
  • Моќност 3680W
  • Напон 250V/16A
  • Изработена од пластика со висока јачина
  • Боја црна

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Утичница гумена“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Category: