0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Утичница со круг 1,5mm

150.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Женска утичница со круг
  • За 1.5mm пресек на кабел
  • Моќност 3680W
  • Напон 230V/16A
  • Изработена од пластика со висока јачина
  • 6 години гаранција
  • Боја бела

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Утичница со круг 1,5mm“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Category: