0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Продолжен каб. 3×1.5 / 5m 5шуко

740.00 ден

Спореди
Технички спецификации:

  • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ
  • Дебелина на кабел 3х1.5мм.
  • Должина 5 м.
  • Прекинувач on/off
  • Заштитен механизам за деца
  • Боја бела
  • 6 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Продолжен каб. 3×1.5 / 5m 5шуко“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 011840 Категорија: