0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Термособирачко црево 20-10mm 1m.

120.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Флексибилно термособирачко црево, огоотпорно со одлични физички и механички својства.
  • Боја: Црна, Жолта, Црвена, Сина
  • Леплива линија: Не
  • Сооднос на смалување: 2: 1
  • Должина: 1m
  • Дијаметар пред намалување: 20 mm
  • Дијаметар по смалување: 10 mm

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Термособирачко црево 20-10mm 1m.“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 135643 Категорија: