0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Редна клема 1.5mm – 2.5mm 6A

30.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Пресек на кабел 1.5mm – 2.5mm
  • Јачина 6A
  • Боја: транспарентна
  • Материјал: пластика

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Редна клема 1.5mm – 2.5mm 6A“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 000435 Категорија: