0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Редна клема 2.5mm – 4mm 10A

40.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Пресек на кабел 2.5mm – 4mm
  • Јачина 10A
  • Боја: транспарентна
  • Материјал: пластика

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Редна клема 2.5mm – 4mm 10A“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 000436 Категорија: