0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

The Fixers продолжен кабел со заштита 1.5м. 5Шуко+прекинувач

440.00 ден

Спореди

Технички карактеристики

  • Дебелина на кабел 3х1.5мм.
  • Должина 1.5м
  • 5Шуко so прекинувач
  • Заштита од струен удар
  • Боја црна
  • 3 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „The Fixers продолжен кабел со заштита 1.5м. 5Шуко+прекинувач“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 048303 Категорија: