0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

The Fixers продолжен кабел 3х1.5/1.5м. 4шуко без прекинувач

260.00 ден

Спореди
Технички карактеристики

  • Дебелина на кабел 3х1.5мм.
  • Должина 1.5м
  • 4Шуко без прекинувач
  • Боја бела
  • 3 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „The Fixers продолжен кабел 3х1.5/1.5м. 4шуко без прекинувач“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 048396 Категорија: