0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Глувче М112 Scorpion

390.00 ден

 • DPI 800-1600-2400-4000
 • Buttons 7 (programmable)
 • Switch rating 3 million clicks
 • Backlight 7 colors
 • Interface USB 2.0
 • Cable length 1.5 m

ШИФРА: 919736

Спореди

Технички спецификации:

 • Sensor Optical
 • DPI 800-1600-2400-4000
 • Buttons 7 (programmable)
 • Switch rating 3 million clicks
 • Backlight 7 colors
 • Interface USB 2.0
 • Cable length 1.5 m
 • OS support Windows 7 or newer

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Глувче М112 Scorpion“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 919736 Категорија: Ознаки: ,