0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

HDMI female to Micro-HDMI male adapter

210.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • HDMI 19 pin female to HDMI 19 pin D-type female gender changer
  • Dimensions: 35 x 20 x 11 mm
  • Net weight: 7 g

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „HDMI female to Micro-HDMI male adapter“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 058476-1 Категорија: