0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Кaбел аудио 3,5mm stereo to 2 RCA – 5m

110.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • CCA-458-15M 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs 5 meter cable
  • 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs audio cable
  • 1.5 meter length

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Кaбел аудио 3,5mm stereo to 2 RCA – 5m“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 070032-1 Категорија: