0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Провлекувач на кабли Ф4mm 5m

450.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Мин.радиус на виткање 80мм.
  • Дијаметар на цевки: ∅ макс.23мм.
  • Сила на пукање 400кг.
  • Макс.влечење 200кг.
  • Должина 5м.
  • Засилен капак со специјален состав за одлично врзување на каблите
  • Заменливи додатоци за полесна употреба и поголема ефикасност во работата во зависност од потребите
  • Можност за додавање на поголема должина

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Провлекувач на кабли Ф4mm 5m“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 002046 Категорија: