0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Разделник SAS со 1 Шуко + 2 Еуро + Со заштита Црн

365.00 ден

  • 1хШуко + 2Еуро
  • Заштитен механизам за деца
  • Макс.работен напон 250V
  • Макс.оптеретување 3680W/16А
  • 2 години гаранција

ШИФРА: 027162

Спореди

Технички спецификации:

  • 1хШуко + 2Еуро
  • Заштитен механизам за деца
  • Макс.работен напон 250V
  • Макс.оптеретување 3680W/16А
  • 2 години гаранција

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Разделник SAS со 1 Шуко + 2 Еуро + Со заштита Црн“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 027162 Категорија: Ознаки: ,