0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

LAN Kабел UTP Cat6e 0.5m.

80.00 ден

  • Patch cord with moulded strain relief 50u” 8P8C plugs, 0.5 meters

ШИФРА: 200010

Спореди

Технички спецификации:

  • Patch cord with moulded strain relief 50u” 8P8C plugs, 0.5 meters

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „LAN Kабел UTP Cat6e 0.5m.“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 200010 Категорија: Ознаки: ,