0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Lanberg Switch 5port

490.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Model DSP1-0105
  • Desktop 5-port fast ethernet switch
  • Slim and compact
  • Wall mounting
  • Гаранција: 24 месеци

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Lanberg Switch 5port“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 415674 Категорија: