0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

SAS Шуко заштита 1шуко со прекинувач

440.00 ден

  • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ
  • 1хШуко со прекинувач
  • Заштитен механизам за деца
  • Макс.оптеретување 3680W
  • 6 години гаранција

ШИФРА: 026448

Спореди

Технички спецификации:

  • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ
  • 1хШуко со прекинувач
  • Заштитен механизам за деца
  • Макс.оптеретување 3680W
  • 6 години гаранција

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „SAS Шуко заштита 1шуко со прекинувач“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *