0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Box for power strip with 5 Schuko

340.00 ден

Спореди

Technical specifications:

  • MADE FROM UNINFLAMMABLE MATERIAL
  • 6 years warranty
  • Number of sockets 5
  • Protection for children
  • Possibility to be fixed with double adhesive tape or bolts

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Box for power strip with 5 Schuko“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 037178 Категорија: