0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Машки утикач 90° 1mm

70.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Утикач 90°
  • За 1mm пресек на кабел
  • Изработен од пластика со висока јачина
  • Боја бела

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Машки утикач 90° 1mm“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Category: