0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Утикач (M) 90° 1.5mm

70.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Утикач под агол 90°
  • 1,5mm дебелина на кабел
  • Изработен од пластика со висока јачина
  • Боја бела

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Утикач (M) 90° 1.5mm“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 046408 Категорија: