0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Моталица 20м кабел со копче за собирање

4,650.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • 20м кабел
  • копче за собирање
  • Пресек на кабел: 3×1.5mm²
  • Гаранција 3 години

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Моталица 20м кабел со копче за собирање“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 030865 Категорија: