0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS моталица 3Х1.5 / 10M

1,300.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Заштита IP 44
  • Гумен кабел со пресек 3х1.5 мм.
  • Должина на кабел 10 м.
  • Боја црна
  • 3 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS моталица 3Х1.5 / 10M“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 030728 Категорија: