0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Продолжен кабел 2×0.75 / 2m M/F

180.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ
  • Дебелина на кабел 2х0.75мм.
  • Должина 2 м.
  • Заштитен механизам за деца
  • Боја бела
  • 6 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Продолжен кабел 2×0.75 / 2m M/F“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *