0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Продолжен кабел 3×1.5 / 3m 5шуко без прекинувач

540.00 ден

Спореди
Технички карактеристики:

  • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ
  • Дебелина на кабел 3х1.5мм.
  • Должина 3 м.
  • Без прекинувач
  • Заштитен механизам за деца
  • Боја бела
  • 6 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Продолжен кабел 3×1.5 / 3m 5шуко без прекинувач“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 008802 Категорија: